0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מה קורה לגוף שלי? מחזור של חודש וחצי עם גלולות של 28 יום

לא יודעת בת 17 | כתבה את השאלה ב-06/04/21 בשעה 18:47

היי, לפני ארבעה חודשים התחלתי לקחת גלולות פומיניק שהן גלולות שמכילות רק פרוגסטרון. אני לוקחת אותן בלי הפסקה של שבוע כל חודש. והכל היה בסדר עוד לפני חודש וחצי. פתאום התחילו לי דימומים מאוד חלשים- וידעתי שזה מאוד הגיוני שיקרה דבר כזה עם הגלולות האלה. היה לי דימום במשך שבועיים ברצף, הפסקה של כמה ימים ואז שוב אותו הדבר. ככה במשך חודש וחצי.
רציתי ללכת לרופא נשים אבל התור הקרוב ביותר שיש יהיה רק באמצע מאי, לכן אני שואלת פה.
יש לכם מושג מה זה? אולי לעשות הפסקה של שבוע בין החבילות?
שכחתי לציין שהדימום תמיד בצבע חום בהיר כזה, והוא מאוד חלש.
תודה על העזרה :)

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה
כשזה מגיע לבריאות... העצות שלנו יכולות לעזור, אבל לא מחליפות ייעוץ רפואי

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "שומרים על הגוף"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->