0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

חבר של בעלי מאשים אותו במשהו שהוא לא עשה, מה אפשר לעשות?

רותם בת 33 | כתבה את השאלה ב-22/08/19 בשעה 13:18

שלום לכולם, קרה מקרה שאני זקוקה לעצה לגביו.
לבעלי יש חבר נשוי עם ילדים.
לפני כמה שנים החבר הזה בגד באישתו בכמה מקרים. הוא סיפר לבעלי בזמנו וכנראה בעלי הגיב בצורה ביקורתית, כלומר אמר לו שזה לא בסדר או לא יודעת מה. אמר לו כמה דברים.
בקיצור זה היה לפני 3 שנים ככה.
לפני שבוע החבר הזה מתקשר אליו ואומר לו שפנתה אליו מישהי באינסטה בפרופיל מזוייף ואמרה לו שהיא תהרוס לו את החיים, שהיה להם קטע והוא התנהג אליה באלימות, משהו כזה.
החבר אמר לו שהוא התכתב עם הבחורה ואז ביקש ממנה מספר טלפון - לא ברור למה, הוא אמר לה ״בואי נעבור לוואטסאפ״ היא נתנה לו מספר והוא שלח לה הודעה בוואטסאפ והיא לא ענתה. אחרי זה היא כתבה לאישתו שהוא בגד בה ונתנה לה שמות של שתי נשים (שהן באמת שתיים שהוא בגד איתן, כלומר נתנה לה פרטים נכונים).
ואז סגרה את הפרופיל באינסטה.
פרט נוסף - החבר הזה הוא שוטר.
הוא בירר במשטרה במאגר או משהו למי שייך המספר טלפון הזה, וטוען שזה רשום על שמו של בעלי!
הוא התקשר לבעלי וצרח עליו, חסם אותו בכל המדיות ומלכלך עליו לכולם, הוא התקשר לכל החברים שלהם ואמר להם שבעלי מקנא בו ורוצה להפריד בינו לבין אישתו.
עכשיו בעלי הוא באמת עם היד על הלב הבנאדם הכי טהור בעולם. הוא לא טכנולוגי בשיט, הוא לא מבין כלום במחשבים או אפליקציות שלא לדבר על פרופיל מזוייף. אני לעומתו מייד ששמעתי את הסיפור הזה נכנסתי לגוגל ולטרו קולר, חיפשתי את המספר והגעתי לאיזו בחורה, בכלל נשואה עם ילדים. בעלי אומר שהיא בכלל לא מוכרת לו ואין לנו שום חברים משותפים איתה בפייס, ממש לא קשורה לכלום.
החבר שלו טוען שהוא הגיש נגדו תלונה במשטרה ושהם יזמינו אותו לחקירה, בינתיים לא התקשרו. בעלי ממש עצוב מכל הסיפור הזה, הבנאדם הזה (לא קוראת לו חבר יותר, לא מגיע לו התואר) פשוט מטנף עליו ומספר לכולם שזו אשמתו, ובעלי הוא טיפוס כזה חברותי שמסתדר עם כולם ותמיד בא בטוב ולא מתערב לאנשים בחיים, והוא לוקח קשה את הסיפור הזה שכולם מדברים עליו. ואני רותחת מעצבים, נראה לי שה״חבר״ הזה משקר ושהמספר בכלל לא רשום על שם בעלי אלא זה שקר שהוא המציא כי הוא נתפס בבגידה והוא מחפש על מי להפיל את זה.
ניסיתי להתקשר לחברת סלולר לבקש שיגידו לי על שם מי רשום המספר אבל הם אומרים שרק המשטרה יכולה לברר ואסור להם למסור פרטים.
ניסיתי לברר כמה שיותר פרטים על המספר הזה אבל יש לי רק פיסות מידע כי הבנאדם לא מוכן לשלוח לנו צילום מסך של השיחה מהאינסטגרם, הוא לא מוכן בכלל לתת לנו שום מידע חוץ מהמספר טלפון שהבחורה באינסטגרם נתנה לו, בעיניי זה מאוד מאוד חשוד ופשוט נראה שיש לו מה להסתיר.
בנוסף עוד סיבה שאני חושדת שהוא משקר זה שהבנאדם התקשר לכמה חברים שלהם משותפים כולל שני חברים הכי טובים של בעלי וסיפר להם את הסיפור ואמר להם ״תגידו לי אם זה נכון ואם אתם יודעים משהו״ אז ברור שהם אמרו לו שהוא משוגע ובעלי בחיים לא יעשה דבר כזה, איזה אינטרס יש לו?? וחוץ מזה אם באמת הנייד הזה רשום על שם בעלי אז הבנאדם כבר יודע שזה נכון מבחינתו, הוא הרי ״בירר במאגר של המשטרה״ לא? מה יש לו לבקש אישור מאנשים? וגם כשהוא התקשר לצעוק על בעלי הוא אמר לו שהוא בטוח ב99 אחוז שזה הוא כי הבחורה מהפרופיל המזוייף השתמשה באותם ביטויים וסגנון דיבור כמו בעלי ואמרה לו מלא פרטים אישיים ונכונים על הבגידות שבעלי ידע את הפרטים האלו. מה?!?
בקיצור סלט! בינתיים אני מנסה להרגיע אותו, הוא רוצה ללכת למשטרה ולהגיד להם שמישהו השתמש בשם שלו כדי לרשום את הנייד ואולי גנבו לו את הזהות.. אמרתי לו שלא יעשה שום כלום בינתיים ואם המשטרה תחשוב שיש לו קשר לעניין הם כבר יזמינו אותו לחקירה. ובינתיים נחשוב מה לעשות.
אבל אני לא יודעת מה לעשות! תחושת הבטן שלי אומרת לי שהבנאדם משקר. אבל אם הוא לא משקר? איך ייתכן שמישהו עשה מספר על שמו של בעלי? מה יוצא להם מזה? לערב אותו במשהו כזה שכל כך רחוק ממנו, והוא ממש מתייסר ועוד אומר לי, אולי אני אתקשר אליו ואגיד לו שוב פעם שאני לא רוצה להיכנס בינו לבין אישתו ושאני לא מחפש ריבים, עוד אחרי כל זה הוא חושב על לפתור את זה בטוב עם ה״חבר״ המנוול הזה! שרק מטנף עליו והורס את השם הטוב שלו. זה מה שהכי כואב לי שזה פשוט לא מגיע לו, הוא אף פעם לא מתערב לאנשים בחיים ומתנהג תמיד יפה וחבר טוב לכולם, ועכשיו הבנאדם הזה מסית את כולם נגדו ואני רותחת מזה!
בקיצור מה עושים?
סליחה שיצא מבולבל וארוך פשוט הייתי חייבת להוציא הכל אז יצא קצת בלגן, בבקשה תנו לי עצות.. ללכת למשטרה? לחכות? משהו אחר?
תודה

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (7) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->