ערוץ השאלות של האגודה למען הלהט"ב
 
שאלה 273880
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

מפחד מהעתיד שלי ושאולי אני לא מה שאני חושב שאני. מה לעשות?

שלומי בן 26 | כתב את השאלה ב-29/11/19 בשעה 16:56

שמי שלומי, אני בחור דתי בן 26. במשך שנים אני הייתי רק עם נשים אבל זה נגמר מהר מאוד בגללי כי זה לא עניין אותי כל כך להמשיך ולא הרגשתי צורך לקשר כזה. מעולם לא הייתי עם בחורה במובן של מערכת יחסים ואני מרגיש שאני מאבד את השפיות שלי שרוב הזמן יש לי מחשבות מיניות סוטות על בני מיני וזה פשוט מחרפן אותי. מוציא אותי מדעתי ומעורר בי כעס,תסכול, עצב ורגשות אשם שאני מרגיש ככה. אני לא אוהב הגדרות וזו בעיה כי קשה למצוא מישהו סתם להיות איתו כי רוב האנשים שניסיתי ליצור איתם קשר הפריע להם שאין לי ניסיון עם בנים וכן אולי שאני לא נוטה להגדיר את עצמי כי אני לא חושב שצריך ואני לא רוצה להיקרא ככה ושיסתכלו עליי בצורה כזאת הסביבה. ניסיתי לבדוק את עצמי בזה וזה לא הצליח כאמור מהסיבות הנ"ל וגם כי אני מפחד להיחשף. וכן כשאני לפעמים מתלהב או מתרגש לשוחח עם מישהו בצ'ט רק מהתמונה שלו אז אח"כ מהר מאוד יורד לי החשק כי הצד השני לא מראה לי את אותה כמיהה לקשר כי בד"כ אני זה שיוזם ולא תמיד יש לי מענה מהצד השני. אז לרוב עד שאני מחליט להיחשף ולנסות לדבר בצ'ט יורד לי מהר מאוד החשק. מה שמעלה בי את האפשרות שאולי אין לי ממש רגשות כלשהם כלפי אף אחד. אני מרגיש שזה תמיד מקשה עליי לנהל אורח חיים תקין - זה משבש לי את הכל, המחשבות האלה מטרידות אותי ואני כל פעם שואל את עצמי על בחורים שאני לפעמים מסתכל עליהם - למה אני עושה את זה? והאם אני נמשך אליו? ולפעמים אני לא מבין מה אני חושב ולמה אני חושב בצורה מסוימת. רוצה להאמין שאלו רק מחשבות. אני מפחד מאוד לפעול לפי המחשבות שלי, לפי הרגשות והפנטזיות שיש לי כי זה יהיה לי צלקת לכל החיים ואני לא אחיה עם עצמי ככה שאני גם דתי. זה בלתי אפשרי. לפחות עבורי. אני יודע שזה קיים אבל זה לא מצדיק את זה שאנשים עושים זאת. זה שהגענו לדור המבול וחוץ מזה שהאנשים האלו ילכו לגיהנום ולדעתי הם מאוד צבועים שהם עושים דברים אסורים מאוד לפי הדת.
בכל אופן אני מודע לזה שעצם זה שזה עובר עליי זה מקשה עליי לתת אמון באנשים, להיפתח אליהם ולא להיות חרד (אני כל הזמן בחרדה שיחשדו בי או שאני אחשוד בעצמי). הייתי רוצה לחיות עם אישה וילדים חיים נורמלים ולהיות כמו כולם ומצד שני אני אומר לעצמי: האם זה יעשה אותי מאושר? אני רוצה להאמין שדברים ישתנו ובסופו של דבר אכיר את אשתי לעתיד. כי כשאני רואה אנשים כאלו (עם נטייה הפוכה) הם נראים בעיני הזויים וסוטים ואני לא רוצה להיות כמוהם ח"ח ובסופו של דבר הם יסבלו כל חייהם כי הקשרים שלהם לא יחזיקו מעמד הרבה זמן (וזה מוכח).
הייתי רוצה לחיות עם מצפון שקט ומנגד עדיין אני לא לגמרי יודע מה טוב בשבילי ואני לא רוצה לחכות. אני חושב שאולי אם אמצא בחורה טובה אולי אוכל להתאהב בה כמו שיש בחורה אחת שאהבתי בעבר (אבל בצורה שונה).
אשמח לעצות שלכם מה לעשות. תודה מראש

האם אני נורמלי?

כן
 
3
לא
 
2
אין דבר כזה נורמלי
 
6
כן וזה יעבור כנראה. כמו שזה בא ככה זה ילך
 
0

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "גאווה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->