שאלה 304447
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

הבנתי שאני לא מעניינת אף אחד/ת בעולם. איך מתמודדים עם הרגשה כזאת?

גל בת 25 | כתבה את השאלה ב-27/09/20 בשעה 16:41

כבר מזמן הבנתי שאני לא מעניינת אף אחד בעולם הזה. תמיד זה כאב. אבל אתמול החלטתי לעשות מעשה. ישבתי מול המראה הסתכלתי לעצמי בעיניים ואמרתי לעצמי: גל את לא מעניינת אף אחד! לא בחורים, לא בחורות, גם לא את המשפחה שלך. אף אחד לא סופר אותך! כשאתה מפנים את זה. אז פחות כואב.
1. משפחה: בשנה אחרונה גרתי רחוק מהבית. במעונות עקב לימודים. מעולם ההורים שלי לא הרימו טלפון לשאול לשלומי. איך מסתדר לי. גם כשחייתי בבית הם לא התעניינו בי כל כך. אבל חשבתי שזה כי חייתי איתם. כשעברתי לגור לבד רחוק מהבית. במעונות ציפיתח לקצת ייחס והתעניינות.אבל זה לא קרה אפילו לא הוזמנתי לבוא הביתה.
2. חברים: לא היו לי חברים מכיתה ו' כשעברנו עיר ועברתי חרם. לא אפרט יותר מדי חוץ מזה שהרגשתי לבד בעולם במשך הרבה שנים. לאחרונה ניסיתי להגדיל מעגל חברתי שלי. ונרשמתי לכל מיני ווצאפים וקבוצות פייסבוק למעגל חברתי. ובאמת הייתה משהי שפנתה אלי ביוזמתה שהיא רוצה להכיר. הייתה שולחת לי ווצאפים של מה שלומי. ואפילו יזמה פגישה שלנו. ושם זה נגמר. כניראה ששם הפסקתי לעניין אותה כי מאז לא פנתה אלי ביוזמתה. רק אני פניתי אליה וזה לא כיף. זה לא משדר עניין הדדי. ברור לי ואני לא מצפה לדבר כמו חברות של שנים אבל כמו שמצאה זמן לפנות אלי כמה וכמה פעמים מיוזמתה לפני שנפגשה איתי אם היה לה עניין בי יכלה להמשיך לפנות. אחכ הייתה עוד משהי שרצתה להיפגש אבל בגלל הסגר שיש עכשיו לא נפגשים. היא פעם אחת פנתה אלי יוזמתה וזהו. אחרי שתי מקרים כאלו וואלה לא באלי לנסות להכיר אנשים. לא באלי שזה יהפך לחד צדדי. זה לא כיף
3. יש לי ידיד שהכרנו בעבודה קודמת קודמת אנחנו מכירים כבר 3-4 שנים. מיותר לציין שפעם השיח היה הדדי. גם אני פניתי אליו גם הוא אלי. אם זה להציע להיפגש. שבת שלום. אם זה חג שמח. או סתם שיחות. זה לא היה חד צדדי. לאחרונה מדי כמה חודשים זה הפך להיות חד צדדי וגם כשהוא עונה אז זה בצורה קצרה כדי לא להמשיך איתה בשיח.
4. בחורים. לא מיותר לציין שאף פעם לא היה לי חבר
בחורים מאבדים עניין די מהר. אפילו בחור שדיברנו לפני כמה ימים ואמר לי אני מאוד מצפה שנמשיך לדבר ואת מאוד מצאת חן בעייני נעלם. שלא נדבר על אחרים שבדיוק כמו השתי בנות או הידיד אם אני לא אפנה אליהם לא יפנו אלי.

זה דיי ברור לי שאם בן אדם לא פונה אליך בין אם זה משפחה. פן זוגי. פן חברי ידידותי אתה פשוט לא מעניין אותו/ה . יש כאלו שעונים מנימוס... אבל מי שמתעניין בך ורוצה בחברתך יראה גם עניין. לכן כרגע החלטתי להתבודד מן העולם. לא רוצה קשר עם משפחתי. את השתי בנות האלו ואת הידיד לא אפנה אליהם יותר וגם אם יפנו אליה לא יענה.
ובטח לא יענה לאנשים חדשים לא חבחורים שירצו להכיר ולא לבחורות שירצו להכיר. כי בסוף זה נגמר בחד צדדי ולא כיף לי. בסוף תמיד אני הצד הנפגע.
אז סבבה אם אני לא מעניינת אף אחד בעולם וואלה סאלמתק אני פשוט יתבודד וזהו. זה ההחלטה שלי.

זה שלא פונים אליך מיוזמתם

אומר חד משמעית שלא מתעניינים בך
 
14
לא בהכרח אומר שלא מתעניינים בך
 
82
לא רוצים קשר איתך. אבל גם לא משנה להם/ן לענות מנימוס
 
1

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (24) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->