ערוץ השאלות של האגודה למען הלהט"ב
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

בארון, יוצא עם גבר שכבר לא בארון, מפחד לאבד אותו. מה לעשות?

אנונימי בן 26 | כתב את השאלה ב-13/01/21 בשעה 18:58

שלום,
אספר קצת על עצמי, אני בן 26 סטונדט, את הזהות המינית שלי גיליתי די מוקדם אפשר לומר בערך בגיל 13, ז"א ש 13 שנה אני מדחיק את הזהות המינית שלי, מתעלם ממנה ולא מתעסק בה.
בשלוש שנים האחרונות אני גר בין דירות שותפים ותחושת הבדידות התחילה להתעורר ולהיות חזקה יותר מתמיד, בשנה האחרונה החלטתי שאני חייב לעשות מעשה והתחלתי להיכנס לאפליקציות הכרויות של גברים, הייתי מאוד סקרן להיכנס לעולם הזה.
התחלתי להיפגש עם גברים ולהתנסות מינית בפעם הראשונה.
הפעם הראשונות היו מוזרות אבל מאוד שמחתי על הצעד הזה.
באחת הפעמים נפגשתי עם גבר שלא בארון כבר כמה שנים טובות, אנחנו יוצאים כבר כמעט חודש.
הפעם הראשונה בחיים שלי שאני חובה אהבה אמיתית הכרתי את הגבר של חיי
אבל מאוד קשה לנהל זוגיות שאני בארון.
בכל הפעמים שאנחנו נפגשים אנחנו נפגשים אצלו, אני גר עם שותפים שלא יודעים עלי ומעדיף להיפגש אצלו, יוצא לנו לדבר יחסית הרבה על המורכבות של הזוגיות הזו שאחד בארון ואחד לא, החשש הכי גדול שלי זה לפגוע בו ולאבד אותו, זה לא להיות מסוגל להתמודד עם מי שאני וזה לא פייר בשבילו, לא חושב שמגיע לו לנהל זוגיות שהבן זוג שלו צריך לשקר ולהסתיר את הזוגיות הזו.
בזמן האחרון אני מוצא את עצמי מתלבט המון אם אני רוצה להתחיל את התהליך של היציאה מהארון, מצד אחד לא יצא לי לחשוב על זה בכלל במהלך השנים ועד עכשיו די הדחקתי, מצד שני אני לא הולך ונהייה צעיר עם השנים ואני מפחד לאבד את אהבת חיי, ובאופן כללי פתאום גיליתי מה אני מפסיד, מה זה לחוות אהבה אמיתי ואני לא רוצה לחיות חיים שלמים בשקר.
החלטתי שאני רוצה לשתף מישהו, ובתור התחלה החלטתי שאני רוצה לשתף את השותפה שלי, שהיא חברה מהבית, למרות שהיא לא החברה הכי טובה שיש לי אני חושב שהיא מספיק חברה טובה כדי לדעת וגם אני ירגיש יותר בנוח להיפגש עם הבן זוג מבלי שאני יהיה חייב לשקר כל הזמן.
אני לא יודע אם אני מספיק מוכן לתהליך אבל אני גם לא רוצה להפסיד את הזוגיות הזו, למרות שהוא סבלני ומכיל מתישהו זה יהיה מתיש וזה לא יחזיק לנצח, ואני מרגיש שאני חייב לעשות את הצעד
מצד שני אני לא יודע איך מרגישים מוכנים.
יוצא לי לאחרונה לשבת איתה הרבה אחד על אחד אבל אני לא מצליח למצוא את המומנט להתחיל לדבר על זה בכלל, אני לא חושב שאני מפחד מהתגובה שלה כמו שאני פשוט מפחד להעיד על עצמי שאני הומו ולמרות זאת אני חושב שארגיש הקלה באיזשהו מקום.
כל המחשבות האלה גורמות לי להתנתק מהסביבה לאחרונה, אני מרגיש שאני מרחף שאני נמצא עם אנשים וחברים, אני כבר לא משוחרר כמו שהייתי פעם, אני חושב המון ומנסה לדמיין כל הזמן איך הם יקבלו אותי.
חשוב להגיד שאני נמצא בסביבה עוטפת מאוד ואני חושב שהחברים והמשפחה יתמכו, ואני חושב שיש אפילו כמה שרק מחכים שאצא מהארון, אבל אני לא בטוח שאני השלמתי לגמרי עם עצמי, כי במשך 26 שנה הדחקתי את הזהות המינית שלי.
אני לא מצליח לעשות את הצעד הראשון, אני לא מצליח לספר לבן אדם האחד הזה שידע עלי, בא לי לשתף בא לי שיהיה לי מישהו לחלוק איתו את מה שאני עובר, אני מוצף במחשבות ומאוד מאוד מבולבל, כמו הפוסט הזה
אשמח לטיפים ועצות מה לעשות? איך להתקדם? מה יעזור לי להתגבר על כל המכשולים האלה?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "גאווה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->