שאלה 331025
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

סטודנטית בחו"ל ובעלת הבית מנסה לנצר אותי

לינונרטה בת 25 | כתבה את השאלה ב-13/07/21 בשעה 18:02

אני סטודנטית בחו"ל בקרוב טפו טפו טפו מתחילה תואר שני. אני כרגע נמצאת בארץ אבל בתחילת ספטמבר אני אחזור לסיוט מתמשך של בעלת בית שמנסה לנצר אותי ושמשגעת לי את השכל.
עברתי אלייה בפברואר כי הייתי צריכה לעזוב דחוף את הדירה שחייתי בה מסיבות שלא אכנס אליהן כרגע, והחדר הפנוי היחידי היה אצלה בבית עם עוד שותפה. מפה לשם מסתבר שהאישה בעלת פיצול אישיות, פעם אחת נחמדה וקונה מתנות פעם אחרת מקללת אותי, מעליבה אותי, מציקה לי, צורחת, עושה לי סצנות. והכי גרוע שהיא מנסה ליטרלי לנצר אותי. מכריחה אותי להתפלל איתה לישו ואם אני לא רוצה היא מטיפה לי מוסר כל הערב שאיך אני מצפה להמשיך לקבל ציונים טובים ולהצליח אם אני לא מוכירה תודה לישו שעוזר לי ושהוא לא ימשיך לעזור לי ככה ועוד בולשיט של מסיונרים. אני כמובן לא מתייחסת ונותנת לה לדבר לאוויר אבל זה מתחיל ממש להציק לי הכפייה דתית הזאת.
היא התחילה לקנות לי מתנות דתיות נוצריות למשל עט שכשפותחים בצד יש תפילות, לשלוח לי בווטסאפ סרטונים של עדויות של אנשים שהתנצרו וכד' וכד'. וכל פעם שמשהו רע קורה לי היא אומרת לי שזה בגלל שאני כופרת ולא מאמינה בישו ושהיא רוצה בטובתי. אני מתאפקת לא להתנפל עלייה אבל כיוון שלא הייתה לי אופצייה אחרת אני נאלצת לסבול אותה.
כשאני חוזרת למדינה בספטמבר הדבר הראשון שאני רוצה לעשות זה למצוא דירה. הבעיה היא שהדירות יקרות לסטודנטים ומעבר לתקציב החודשי שלי, אני ישראלית ורק מקומיים יכולים לקבל מלגות. מעונות לסטודנטים זה רק לאלו שיש להם מלגה.
ואצל הפסיכית ההיא החדר זול ונכנס לתקציב שלי. אבל אני לא מסוגלת לחיות איתה יותר. ממש אין לי חשק לחזור אלייה ולראות אותה.

אולם מצאתי דרך עמותה שמקשרת בין סטודנטים לזקנים, סבתא יהודייה שרוצה להיפגש איתי ושאגור אצלה בחינם תמורת לבלות איתה שעתיים ביום ולהיות בלילה בבית.
אני אישית לא בן אדם של יציאות ואני בן אדם של בית ואני שונאת מועדונים וזה.
כולם אומרים לי שהיא גם תשגע לי את השכל אבל מצד שני אני חושבת על זה, עדיף אם כבר סבתא יהודייה שלפחות לא תכריח אותי להתנצר ! מישהי משלנו !

או לגור באותה דירה עם הבחור שאני יוצאת איתו שהוא מקומי, שהוא הציע לי, כי הוא ראה כמה אני סובלת אצלה. רק שהבעיה היא שהדירה נמצאת שעה וחצי מהאוניברסיטה. איפה שאני גרה עכשיו זה 40 דקות.
אני באמת לא יודעת מה לעשות. כל שאר האופציות יקרות מידי.
מה אתם מציעים ?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בית, שכנים ושותפים "

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->