0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

יש לי אף גדול ובעיה במחיצה, הרופא המליץ על ניתוח מחיצה,כדאי לשלב גם ניתוח אסתטי?

עזרה בבקשה בן 29 | כתב את השאלה ב-09/02/24 בשעה 10:56

אני מתלבט אם לעשות ניתוח אף או לא ואם כן איזה לעשות ואצל מי, זה יהיה קצת ארוך וחופר אבל זה עניין מאוד חשוב עבורי אז תבינו אותי.

יש לי אף קצת גדול עם גבנון שנוטה ימינה, עוד בעיה זה שהמחיצה באף שלי עקומה אז מצד אחד אני נושם טוב ומהצד השני לא, הייתי אצל רופא אא"ג והוא אמר לי שמומלץ לי לעבור ניתוח מחיצה, הגעתי לייעוץ אצל רופא מנתח והוא המליץ לעשות משולב שזה רפואי ואסתטי, עכשיו עד אותה נקודה סוג של השלמתי עם האף שלי ושככה הוא נראה ולכן אמרתי לו שאני רוצה רק את הרפואי, לקח למילים שלו קצת זמן לחלחל ולהשפיע עליי אבל בסוף הדעה שלו כן שינתה אצלי את הנקודת מבט בנושא וככל שחשבתי על העניין יותר הבנתי שהוא צודק ושיש מקום לשפר את הנראות של האף שלי ואם ממילא מנתחים לי את האף ותהיה לי תקופת החלמה אז למה לא ליישר ולהתאים אותו לפרצוף על הדרך? ככה שאני גם אשפר את הנראות של הפנים שלי וגם יהיה לי גוף כי אני אחזור להתאמן אחרי זה וזאת דרך אגב הייתה הסיבה העיקרית שהכניסה אותי לעניין הזה.

עכשיו אם אני אבחר להישאר במצב הנוכחי אז אין סיכונים, אין הוצאה כספית, כן יהיו לי קשיי נשימה ברמה מסוימת שיחמירו עם השנים והאף שלי יהיה עקום וגבנוני וכל זה אבל בכללי אני אוכל להתאמן וסוג של יהיה בסדר.

אם אני אעשה רק את הניתוח מחיצה אז יהיה את הסיכון של הניתוח, דרך קופת חולים מכבי הוא יהיה ללא עלות אם אני זוכר נכון, אצל רופא פרטי נניח באיזור ה 10? שזה סבבה בעיני, ההחלמה תהיה קלה יחסית ויש לי משקפיים עם מספר גבוה שאני לא יכול לתפקד בלעדיהם אז אני אוכל לשים אותם אחרי הניתוח בלי בעיה ואחרי שבוע וחצי ככה לחזור לעבודה וזהו, המינוס זה שהאף שלי כנראה יראה אותו הדבר אולי קצת יותר ישר אם אהיה אופטימי ואם אני ארצה בעתיד לעשות ניתוח אף אז אני אהיה בבעיה כי את הסחוס המיותר מהמחיצה שמשתמשים בו לניתוח אף הם יזרקו ואז יצטרכו לקחת לי מהאוזן או מהצלעות.

אם אני אחליט ללכת עד הסוף ולעשות משולב אז גם אני אוכל לנשום כמו שצריך וגם בתקווה ישתפר לי המראה של האף וכתוצאה מזה הפנים בכללי, המינוס זה שהתקופת החלמה תהיה ארוכה יותר, הסיכונים גבוהים יותר, אני לא אוכל לשים משקפיים על האף אחרי שיורידו לי את הגבס מהאף לתקופה של איזה חודש וגם עדשות אני לא יכול לשים חודש אם אני זוכר נכון וכמו שאמרתי בלי משקפיים אני די חסר אונים כי יש לי מינוס 7 וחצי בכל עין פלוס צילינדר אז אחרי 3 שבועות החלמה בבית איך אני אוכל לחזור לעבודה אם אני לא יכול לראות? להדביק אותם למצח יהיה מביך מדי בעיני כי אני עובד מול לקוחות וכל זה לא באיזה חדרון במשרד, אני מן הסתם אעשה אותו אצל הרופא ההכי טוב שאני אמצא כי זה ניתוח מורכב ואם תהיה פשלה אז שלא נדע, התג מחיר יהיה כמובן בהתאם, אני מעריך שבאיזור ה 18 עד 25 לכל הסיפור שזה סכום גדול מאוד אבל שאני מוכן להוציא.

מה לדעתכם כדאי לי לעשות? אם עשיתם ניתוח אף כלשהוא אני אשמח שתשתפו מה עשיתם, אצל מי וכמה זה עלה? אם יש לכם משקפיים עם מספר גבוה איך התמודדתם עם העניין?

הבחירה הנכונה ביותר עבורי לדעתך היא:

לא לעשות כלום
 
2
ניתוח רפואי(תיקון המחיצה בלבד)
 
1
ניתוח משולב(רפואי + אסתטי)
 
6

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה
כשזה מגיע לבריאות... העצות שלנו יכולות לעזור, אבל לא מחליפות ייעוץ רפואי

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "שומרים על הגוף"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות