שאלה 274943
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

בודד באוניברסיטה. לבד כל הזמן. לא יכול לסבול את זה יותר

הזאב הבודד בן 24 | כתב את השאלה ב-07/12/19 בשעה 19:23

שלום רב. קצת על עצמי , אני סוטודנט שנה שנייה באחת האוניברסיטאות הגדולות והמבוקשות בארץ בתואר די מבוקש ולא קל. ואין לי חברים באוניברסיטה. אין לי אף אחד. אפילו לא בנאדם אחד שזוכר אותי או מכיר אותי. מאז ומתמיד הייתה לי קצת חרדה חברתית וקושי חברתי, אך בכל זאת גם בבית ספר וגם בצבא כן היו לי חברים וכן איכשהו הסתדרתי. בשנה הראשונה היה לי קשה גם מבחינה לימודית, וגם עבר עלי איזשהו משבר שלא קשור לאוניברסיטה וקצת גרם לי לא כלכך להגיע הרבה פיזית ללימודים בסמסטר הראשון. לא הייתי לגמרי בתוך הלימודים עד הסוף אך בכל זאת המשכחתי ולא פרשתי. הייתי בתוך מין בועה אפשר להגיד ופשוט לא יצרתי שום אנטרקציה עם אף אחד. הגעתי למצב שאין לי מושג אך זה הגיע לזה אבל אני יודע שבסופו של דבר אני זה שיצרתי אותו במו ידי. הגעתי למצב שאני בודד בהפסקות, מעביר ימים שלמים לבד בלי לדבר עם אף אחד, מרגיש שכולם חושבים בכיתה שאני מוזר, מרגיש שאני בחרדה בכלל לפנות למישהו ולהתחיל לדבר איתו. אפילו עצם החרדה מזה שאני יודע שאני לבד וזה שאני יודע שנכנסתי למין מעגל קסמים כזה שתוקע אותי לבד גורם לי לא להגיע כבר לחלק מהשיעורים כי אני מרגיש פשוט חרדה ברגע שאני נכנס לכיתה.
אני פשוט כבר עובר עצות כי מצד אחד אני מאוד רוצה כן לעשות את התואר ולהתגבר, ואני ממש נלחם על זה באופן יומיומי ומצד שני אני מרגיש שאני כבר לא יכול לסבול עוד שם ופשוט בא לי לברוח ולא לחזור לאוניברסיטה לאנשים שם והכל.
מה לעזאזל אני יכול עוד לעשות?. אני ידגיש שמאוד קשה לי הפנייה הראשונית לאנשים, אבל ברגע שדיברתי איתם כמה פעמים והצלחתי את הפעם הראשונה, אני כן די תקשורתי ומצליח לזרום.
תודה לכל מי שקרא וסליחה על החפירה.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (24) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "לימודים וסטודנטים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->