0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מרגיש שאין לי כלים להתמודד עם החיים האלה. איך להתמודד?

Ghost בן 28 | כתב את השאלה ב-29/04/21 בשעה 18:28

היי מה קורה השעה עכשיו ב3:47 לפנות בוקר אני אי שם על איזה הר באמצע שום מקום יושב לי עם אקסל ומוזיקה ברכב וחושב מה יהיה איתי.. לאחרונה זה קורה הרבה אני לא נרדם מניע את הרכב ונוסע בלי יעד מגיע לאן שמגיע.


הסיפור שלי זה על ילד אבוד שגדל בלי משפחה, לא יודע מה זה חום ואהבה מהורים שעבר התעללות בבצפר נשר בכיתה ח' התחבר ברחובות לסביבה רעה וחלם להיות כמו העבריינים בשכונה, הייתי ילד אלים שמחפש צרות כל שני וחמישי היו עוצרים אותי על חשד לזה וחשד.. שהתגייסתי לצהל החזקתי פחות משבוע עד שהתחלתי להסתבך עם בעיות משמעת וכלא צבאי עריקויות בריחה ממעצר והמון בעיות.. בסוף יצאתי לעריקות ארוכה עד גיל 23, מה עשיתי כל השנים האלה? זה אולי התקופה הכי יפה בחיים שלי חברתית, עבדתי בשחור השכרתי דירה עם חבר כל יום ישיבות עד הבוקר, חברים מסיבות אפילו זוגיות רצינית לראשונה בחיי שמאוד נלחמה עלי ולהוציא אותי מהעולם העברייני.. בסוף כמו שאמרתי בגיל 23 הסגרתי את עצמי ישבתי בכלא צבאי 4 חודש ושיחררו אותי על אי התאמה..

ומפה התחילו החיים האמייתים שמאז ועד היום אני מרגיש אבוד ומתקשה להתמודד איתם... יצאתי לאזרחות עם חובות של 100 אלף שקל מעוקץ שעשו לי, גם ביטוח לאומי (שלא ידעתי בכלל שצריך לשלם) החליטו שהם נותנים לי קנס כולל ריביות מנופחות, איך רצו שאני יסגור הכל ממשכורת מינימום? החלטתי שאני לא משלם באותה תקופה הייתי משוגע והלכתי ראש בקיר בלי לחשוב על ההשלכות שלא הפחידו אותי, בסוף בהדרגתיות הגעתי למצב שכבר אין לאן ללכת ונגמר הכסף וקשה למצוא חלטורות מהצד כל החברים והידידות מתקופת הצבא שהיו בעיקר החברים שלי המשיכו בחיים נורמטיבים לימודים,טיולים,התחתנו, חברה שלי זרקה אותי לאחר 3 שנים שהיינו ביחד, ונשארתי לבד בסוף ואפילו כסף לאוכל לא היה לי ניראתי באותה תקופה כמו נרקומן על תת משקל, בזמן שלכולם יש מסלול בחיים תוכניות, אני הייתי בהישרדות על החיים שלי..

בסוף בגיל 26 שהייתי בשפל לבד שכלום לא יציב בחיים שלי עברתי לעיר חדשה לפתוח דף חדש, התחלתי לעבוד חוקי להחזיר חובות, עבדתי ב2 עבודות קרוב ל300 שעות בחודש, עשיתי גם עבודה עצמית קשה וארוכה על האופי שלי האלימות הפתיל הקצר, על איפוק והללכת ראש בקיר ולהתחיל לחשוב קצת על השלכות ממעשים שלי..

כיום אני בן 29 בלי חובות עזבתי את העבודה לפני 5 חודשים למרות שקודמתי וניהלתי צוות של 10 אנשים וזאת עבודה מאוד קשה פיזית וכולם שנאו אותי שלא בצדק שאני התחלתי לעבוד אחרון והתבלטתי והיום נותן להם הוראות, או שנכנסים לי לכיס כמה אני מרוויח , המנהל היה טוחן אותי בעבודה, דופק אותי במשכורת ועשה דברים מכוערים, אני חשבתי לעזוב כבר תקופה כי החיים הפרטיים שלי ניראים זוועה והעבודה גוזלת ממני את החיים שלי, עבודה לישון עבודה לישון שנים שבקושי היו לי חיים חברתיים..
אז המנהל שעשה לי קטע ממש מסריח בתקופה הכי עמוסה בעבודה לא יודע מה קרה לי באותו יום ראיתי שחור, לחצתי לו יד אמרתי לו אני מתפטר מעכשיו לעכשיו מחר אני לא מגיע היה לנו ריב קולני והלכתי....

אני אציין שכל שכל התקופה הזאת מאז שהשתנתי אני בנאדם חיובי ומצחיק וניראה טוב אפילו צעיר לגילי
אבל מאוד סגור ומופנם בקשר לעבר שלי בודדים האלה שיודעים מה עברתי בחיים האלה והחסרתי כל כך הרבה פרטים מהדברים הנוראים שעשיתי ועם מי הסתובבתי...
בכל התקופה הזאת מגיל 26 זוגיות לא הולכת לי אני מקבל דחיות לרוב זה מרגיש לי כמו ראיון עבודה מה עשית בחיים מה למדת אין לי שום דבר להתגאות בו..
מרגיש לי שהסטנדרטים בגיל הזה כבר גבוהים משהו לדוגמא שבגיל 20 בצבא לא היתה בעיה כי לא שאלו שאלות וזה מובן בתכלס ילדים..
גם חברויות אני לא מצליח לתחזק, כולם בגיל הזה כבר עם קריירות, נשואים ואין להם זמן לכלום.

האמת שאני גם מרגיש כמו ילד שעוד לא חווה משהו חיובי בחיים שלו, ורציתי לנצל את חודשים האלה שאני לא עובד לעשות משהו אני בנאדם שאוהב הרפתקאות וטיולים רציתי לעשות את כל שביל ישראל ולא מצאתי פרטנר/ית גם טיסה לטיול טראקים בחול שלא הייתי בחיים לא יצא לפועל..

בסוף יצא ששרפתי כבר עשרות אלפי שקלים בתקופה הזאת שאני לא עובד ואני חושב מה הצעד הבא אני מפחד פחד מוות לחזור שוב לשיגרה של עבודה ולישון ולשרוף ככה את החיים שלי
באמת שאני מרגיש שאף פעם לא קיבלתי כלים להתמודד עם החיים האלה נכון ולהיות נורמאלי להבין דברים בסיסים שכולם קיבלו במסגרות נורמאליות.
כבר תקופה ארוכה שכבר לא נשאר לי אף אחד ואני מאוד בודד מחפש את עצמי שקוע במחשבות, חשבתי אולי ללמוד אבל האמת שלא מצאתי משהו שמעניין אותי..
ככל שהזמן עובר אני בלחץ שיא שההחלטה שאקבל בקרוב תקבע את הגורל שלי לטובה או לרעה, להצלחה או כישלון ודווקא כן בגלל הגיל שלי שאני כבר לא ילד ואני בפיגור מאחורי כולם זה הזמן לעשות משהו שאני לא יודע

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->