שאלה 326112
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

יזיזות? חברות? איך לדעת מה הוא רוצה?

DANIEL בת 25 | כתבה את השאלה ב-16/05/21 בשעה 13:54

היי!
יש איזה מישהו חתיך על שהכרנו דרך חברים משותפים (ביום שהכרנו הוא ממש חפר לידיד שלי אם אני רווקה או לא כשאמרתי לו כשהוא שאל שיש לי מישהו)... בהתחלה הוא ממש רדף אחריי ואני כל הזמן בלמתי אותו בגלל שאני אחרי פרידה ולא הייתי מסוגלת להפתח או לדבר עם מישהו חדש.
אחרי כמה חודשים של רדיפות באינסטגרם, החלטתי לזרום וללכת אליו לערב של יין וסרט. הערב זרם וקרה מה שקרה. נשארתי לישון אצלו והוא היה חמוד אליי אחרי פשוט אני פחדתי ולא ידעתי מה הוא רוצה לכן לא סימסתי לו אחרי. אחרי כמה ימים נפגשנו שוב עם החברים ותוך כדי שאנחנו איתם הוא סימס לי אם אני רוצה לבוא אליו אחרי. נפגשנו, שכבנו ושוב נשארתי לישון.
ניסינו חודש ומשהו להפגש - ללא הצלחה. פעם אני לא יכלתי ופעם הוא לא. אחרי פעם אחת שחזרתי מבר ואמרתי לו את זה הוא שאל אותי עם מי הייתי, התעלמתי מהשאלה והמשכתי את השיחה ואחר כך הוא שאל שוב פעם עם מי הייתי.. (הייתי בדייט, אבל בסוף אמרתי לו שהייתי עם חברה) ומכאן הנחתי שאולי יש כאן איזשהו רגש או משהו מצידו.
אחרי תקופה שוב נפגשנו, ושוב לא שאלתי אותו מה הדיבור ומה אנחנו - כי הנחתי שאם הוא היה רוצה, הוא היה שואל..
אחרי תקופה שקצת ״רדפתי״ אחריו יותר להפגש לשכב, נפגשנו עם החברים והוא ניסה כל הזמן להשוויץ בכמה שהולך לו עם נשים, כמה שהן מתחילות איתו ועוד... ולא הבנתי מה הדיבור? אנחנו רק יזיזים מבחינתך, לא? אתה רוצה יותר? אתה מקנא?
אני לא יודעת אם אני רוצה אותו לקשר רציני או לא. אני ממש מבולבלת. אני לא יודעת מה הוא רוצה ובמה הוא מעוניין ואני אפילו לא יודעת איך להתחיל לשאול אחרי ששכבנו כבר כל כך הרבה פעמים? מה אומרים? מתי? בוואטסאפ? פנים מול פנים?
מה הייתם עושים במקומי?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->