שאלה 326048
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

חבר של אמא שלי מסיט אותה נגדי ונגד האחים שלי, ממש קשה לי להיות בבית מה אני עושה?

גל בת 19 | כתבה את השאלה ב-14/05/21 בשעה 21:20

אז היי כמו שהבנתם מהכותרת אז לפני חודשיים פחות או יותר אמא שלי הכירה מישהו וישר הביאה אותו הביתה.
עכשיו אני אעשה לכם רקע קצר על המשפחה שלי.
לפני שלוש שנים ההורים שלי התרגשו, ואז אמא שלי ישר הלכה לחפש גברים אחרים שלא בהכרח מתאימים לה, וזה גם גרם לאחים שלי וקצת לי להתרחק ממנה כי הרגשנו שזה פחות מתאים לנו אבל אני עדיין איכשהו דאגתי להיות איתה בקשר כמה שאני יכולה, אחרי שנה חילקנו את הבית שתי קומות שהיה לנו לשניים ואני עברתי לגור עם אמא למטה ואחים שלי ואבא שלי עברו למעלה.
עכשיו לפני חודשיים הוא עבר לגור אצלנו, והוא ממלא את הזמן הפנוי של אמא שלי בבית כשאני נמצאת כל השבוע בבסיס. בקיצור אז היא כנראה סיפרה לו דברים שהיו בעבר איתנו שהתרחקנו קצת ממנה והוא מאז לקח את זה ממש קשה ומאז הוא פשוט מסיט את אמא שלי נגדנו ובמיוחד נגדי כי אני גרה איתה. ובגלל זה אני משתדלת כמה שיותר לא להיות בבית ולהיות אצל חבר שלי או אצל החברה הכי טובה שלי, אז היו כמה פעמים שחבר שלי לא יצא הביתה אז לא באתי אליו, והייתה פעם אחת שאני הייתי בחדר ושמעתי אותו אומרת משהו בסגנון של ״ כשהיא פה אני חנוק, אני מרגיש לא בנוח, היא בצבא, הצבא אמור לדאוג לה לבית במשך שנתיים״ עכשיו עזבו את זה שזה לא נכון הצבא לא אמור לממן לי שום בית אבל בסדר, קיצור אני שמעתי את זה ולא יכולתי להישאר אדישה כי זה כבר היה השיא אחרי חודש שאני רק סופגת התנהגות מגעילה ממנו, אז יצאתי מהחדר בעצבים ואמרתי לאמא שלי ״אמא את שמה לב שהוא מנסה להעיף אותי מהבית?״ ואז הוא פשוט צרח עליי וקילל אותי ואיחל לי למות כאילו אשכרה איחל לי למות ואמא שלי פשוט שתקה על זה ואני הייתי בהלם.
בסדר אבל נעזוב את זה, הוא מחפש אותי ממש אני רואה שעל כל דבר הוא מאשים אותי, עכשיו היה עוד משהו, שאמא שלי שאלה אותי לפני כמה זמן אם ראיתי את החלב פנים שלה אז אמרתי לה שלא כי באמת לא ראיתי ואין לי מושג מה איתו, קיצור היא מאשימה אותי בזה ואמרה לי ״אז יאללה תודי כבר ונסיים את זה״ עכשיו אני לא עשיתי כלום למה שאני אודה? והוא הטמבל הזה מגבה אותה ואמר לה שהוא ראה אותי מתגנבת לחדר שלה ולוקחת את זה, שזה שקר גלוי כי זה פשוט לא קרה לא נגעתי לה בחרא הזה ואין לי מושג אפילו איך זה נראה וזה פשוט מתסכל אותי שרק אני חווה את זה, היא מבחינתה טוב לה ואני גם יכולה לא להיות חודשיים בבית וה לא יפריע לה כי היא כבר ״ לא בודדה״ אז לא אכפת לה.
והיא ביקשה ממני לא להגיע הביתה למשך שבועיים שלוש מהו כזה כאילו זה נראה לכם שפויי שהיא אומרת לבת שלה לא להיות בבית שבועיים שלוש אבל הבן זוג שלה כן היא תשאיר אותו פה?
אני באמת כבר עובדת אצות ונמאס לי להיות בבית פשוט לא טוב לי!!
אני ממש מבקשת את עזרתכם!!

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (8) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "הורות ומשפחה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->