0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

לפני בערך עשור תקפתי מינית את אחי התאום. אני כל כך מתחרט שעשיתי את זה ורק רוצה להבין איך אפשר לעשות משהו בנוגע לזה

א. בן 21 | כתב את השאלה ב-28/07/21 בשעה 18:38

היינו בני 11-13 אני לא בטוח
היינו רואים פורנו ביחד מידי פעם. מתישהו נהיה לנו משחק כזה שאנחנו יורדים אחד לשני. מתוך חרמנות וסקרנות. כן זה דבר אולי דפוק אבל זה קרה בהסכמה אחד של השני.
מה שלא היה בהסכמת אח שלי זה שאני מתישהו החלטתי להשתמש בגב שלו בשביל הנאה מינית שלי. הוא שיחק במחשב ואני באתי ואוננתי על הגב שלו. הוא פשוט המשיך לשחק. מה שמצביע יותר על זה שזה פגיעה מינית. אחרי שגמרתי המשכנו כרגיל כאילו זה לא קרה ולא דיברנו על זה מעולם.
לאח שלי יש חברים. הייתה לו מישהי אחת שהוא רצה אבל לא הייתה בקטע של חבר. הוא בצבא בעתודה וביום יום במה שמביא לו הנאות.
אבל זה הורג אותי מבפנים שלי היו מלא חברות, ואנשים אוהבים אותי והרבה אנשים מאוד מאוד מאוד מעריכים אותי כבן אדם. החיים האירו לי מאוד מאוד. וזה חור בלב שלי שהורג אותי. שעשיתי לו את זה. שכנראה שהמקרה הזה הוא משהו שגרם לו בשנה שנתיים האחרונות להיות במצב נפשי לא טוב (הוא חווה התקפי זעם מידי פעם יצא שעשה נזק לרכוש וסיכן את עצמו) (הוא לוקח המון המון אשמה על דברים שלא קשורים אליו) ואני יודע שזה קשור למה שעשיתי. אני יודע גם שהוא עבר סוג של חרם ביסודי ועוד דברים לאורך החיים - כמו כל בן אדם. אבל וואו ההרגשה הזאת שאולי אין לי מה לעשות הורגת אותי. אני לא מקבל את האופציה של לא לדבר על זה. זה מה שעשיתי עד עכשיו וזה לא עובד לא לי ובטוח שלא יעבוד לאח שלי בטווח הארוך כשמתישהו יבין שאח שלו תקף אותו מינית. אני רוצה להתנצל. בהבנה שהוא לא בהכרח יקבל את ההתנצלות.
אני רוצה לא למשוך יותר את השקט הזה שמאפשר לדברים לא בריאים לקרות ולהתפתח מתחת לפני השטח. למי אני יכול לפנות ולהתייעץ שהוא גורם מקצועי, באופן אנונימי?

לגבי עניין הלמידה מהמקרה. אני מקפיד בקו אדום ברור מאוד שאני לא חוצה על מגע ומין ללא הסכמה. מאז שעלתה לי מודעות על המקרה איתו וגם על פעם ראשונה שחוויתי מגע מיני עם החברה הראשונה שלי (שלא הייתה באמת מוכנה למשהו כזה אבל פחדה לאכזב אותי... למרות ששאלתי הרבה פעמים שוב ושוב אם היא בטוחה שהיא מוכנה היא אמרה שכן אבל היא בעצם לא היה. מאז למדתי שאם יש ספק אז אין ספק. ואני מקפיד על זה.)

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->