0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

יצאתי עם מישהו ששיקר לי לגבי גילו, אני הרוסה! מה עושים במצב הזה?

עצוב לי בת 27 | כתבה את השאלה ב-16/08/19 בשעה 22:15

אני בת 27. יצאתי במשך כ9 חודשים עם מישהו ששיקר לי שהוא בן 29. אתמול הוא לקח אותי לשיחה ואמר לי שהוא צריך לספר לי פרט שהוא שולי ושלא אתייחס אליו ואקח את זה בטוב כי זה לא בעל משמעות והוא לא יכול לשקר יותר, הוא בן 26! ולא 29!
אני כועסת כי בתחילה שהכרנו אמרתי לו שאני לא יכולה לצאת עם בחור שיותר קטן ממני, אפילו לא בחצי שנה, אפילו לא בחודש!!!גם לא בשבוע. זה משהו פסיכולוגי אצלי בראש, אני לא מסוגלת. פשוט לא יכולה. ואז הוא שיקר שהוא בן 29.
אני לא מתכוונת לצאת עם מישהו שהגיל המספרי שלי גדול יותר משלו, נפרדתי ממנו וחסמתי אותו לא מתכוונת לראות אותו בחיים. בזבזתי כמעט שנה מהחיים על מישהו שמראש לא הייתי יוצאת איתו! לי זה מפריע אצלי זה אישיו. והכי גרוע שגם החברים הדפוקים שלו שיקרו והמשפחה שלו שיקרה! כולם פשוט שיקרו לי במצח נחושה ורק אני מפגרת שלא ידעה מכלום. הרי כמה פעמים אני ציינתי בפניהם את הגיל שלו ואף אחד לא טרח לתקן אותי כנראה שאת כולם הוא עידכן בשקר.
אני צריכה להרגיש אישה שהגבר גדול ממנה. לא יכולה אחרת. מה עושים להבא? אני לא יכולה לסמוך על אף אחד!! אני אמורה להתחיל לבקש מגברים ת.ז?
איך להוציא מעצמי את תחושת העצבות?
החוצפן הזה עוד אומר לי שאני דרמטית ואם באמת הייתי אוהבת אותו זה לא היה משנה לי!! אבל זה כן משנה כי בעתיד אם לדוגמא נתחתן אני לא אוכל שלבעלי תהיה שנת לידה קטנה יותר משלי, אני פשוט לא יכולה כל פעם לחגוג ימי הולדת בידיעה שהוא צעיר יותר ממני, למה אני צריכה להרגיש זקנה ומבוגרת?
כל פעם שהוא יחגוג יום הולדת זה גיל שאני כבר הייתי בו. כל פעם שהוא יחגוג לי יום הולדת אני אזכר שהוא יותר קטן ממני, זה פשוט לא.. אני לא יודעת מה לעשות.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (43) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->