0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מרגישה בדידות ורוצה להרגיש אהובה, איך להתמודד?

נמאס לי בת 17 | כתבה את השאלה ב-09/09/19 בשעה 21:43

היי אז כבר תקופה ארוכה (בעצם מאז שאני זוכרת את עצמי) שאני מרגישה בודדה.
לא הייתי ילדה של חרם ואף פעם לא נשארתי בלי חברים אבל זה בגלל שאף פעם לא היו לי חברים אמיתיים. כל מי שאהב אותי אהב אותי בגלל כל מה שאני לא. שהכירו אותי בלי מסכות אף פעם לא התחברו אליי, תמיד הייתי חריגה וכשנמאס לי להיות כזאת התחלתי לשים מסכות, כל כך הרבה כאלה שלא זכרתי כבר איך זה מרגיש לי להיות אני.
תמיד היה משהו בי שהסביבה הראתה לי שלא מתאים ולא אוהבים, אם זה הצבע עור שלי, הקול שלי, העובדה שאני שקטה או אחכ שאני חופרת, המראה שלי, זה שאני חכמה מדי - חננה, ילדה טובה מדי שלא שותה ומעשנת, תמימה שלא מעניין אותה רק סקס וזוגיות כל היום... תמיד הייתה בעיה בי, עד שהפכתי להיות כל מה שאני לא בעזרת המסכות. לפני שנה החלטתי שנמאס לי מזה ושאולי חברה חדשה תהיה הפתרון, אז עברתי בית ספר והתחלתי כיתה י' במקום אחר. אבל מהר מאוד הראו לי שכמו תמיד מי שאני לא רצוי ולא אהוב ומצאתי את עצמי שוב לבד. היה אדם אחד שאהב את מי שאני באמת ואז כמו סתומה במקום לשמור עליו קרוב ללב בתור חבר הכי טוב נתתי לו להיות בן זוג וברגע שלא הסתדר בינינו הוא חתך את זה ואיבדתי גם אותו.
אני לא יודעת מה לעשןת יותר, אני מרגישה בודדה יותר מדי. אני לא אתאבד, גם כי אני פחדנית וגם כי אני חושבת על ההורים שלי. אבל באמת קשה לי אני לא יכולה יותר עם התחושה הזאת שאף אחד לא אוהב אותי, אני לא יכולה להמשיך לראות איך חבר אחרי חבר תוקע לי סכין בגב, איך יש לי "חברים" רק שצריך להעתיק ממני משהו, אני רוצה פעם אחת להרגיש אהובה בגלל מי שאני ונמאס לי מההרגשה שאף אחד לא יאהב אותי בתור מי שאני לעולם כי מי יאהב אותי כשאני אפילו לא אוהבת את עצמי?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->