שאלה 280976
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מעירים לי כל הזמן על כמה שאני אוכלת. האם אני עושה משהו לא בסדר?

נועה בת 18 | כתבה את השאלה ב-22/02/20 בשעה 13:17

אז קורה מצב שלא פעם ראשונה שהאנשים מסביבי מעירים לי על כמה אני אוכלת ומה אני אוכלת. ועכשיו, לא בקטע של להתגאות או דבר כזה, אני לא סובלת ממשקל עודף או דברים כאלה. אני באמת ממוצעת לגילי ובכלל כל הזמן אומרים לי שאני צריכה להשמין. אבל אני לא מבינה גם מה היציאות האלה של ״תשאירי לך מקום לאחר כך״ ״זה מלא אוכל, את תסיימי את זה?״
אני מבינה שהם לא באמת מתכוונים לזה כי כשאני אומרת להם תפסיקו להסתכל לי על האוכל וכמה אני אוכלת ומה אני אוכלת ושזה קצת פוגע בי, אז הם אומרים לי שהם רק צוחקים איתי. אבל זה באמת פוגע . זה מרגיש שאני עושה משהו שהוא לא בסדר. האם יש מגבלה לאוכל? זה שאני אוכלת בממוצע יותר מאחרים זה אומר שזה לא בסדר?
והם חברים שלי אז אני מבליגה. אבל לפעמים זה לא רק החברים שלי, אלא גם אנשים שגדולים מימני , לא פעם ולא פעמים מסתכלים לי על הצלחת ואומרים לי ״את באמת הולכת לסיים את זה״ ״איך משהיא כל כך קטנה יכולה לאכול את כל זה ״(כן, באמת אמרו לי את זה) ובאמת שזה פוגע. אני לא יודעת איך להתמודד עם זה. נכון שאני צריכה להתעלם אבל גם אני חושבת לעצמי, האם אני לא פועלת על פי הנורמות המקובלות? האם זה שאני שמה לי טיפה יותר בצלחת כדי שאיהיה שבעה מביע על חזירות? אני באמת רוצה להבין? למה אנשים תמיד מסתכלים לי על הצלחת. טוב לי ואני רוצה לסיים את האוכל שלי מבלי להישאר רעבה , למה זה כל כך מפריע להם. וכן קורה מצבים שאני לוקחת לי קצת מהאוכל כדי לרצות את האחרים.
* זה לא פוסט רחמנות או צומי או לצחוק על הסטיגמות של החברה שיש השמנים והרזים. באמת שלא. אני פשוט באמת רוצה להתייעץ איך אוכל להתמודד עם זה? והאם ממה שאתם קראתם זה נשמע לכם שאולי באמת אני עושה משהו לא בסדר.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה
כשזה מגיע לבריאות... העצות שלנו יכולות לעזור, אבל לא מחליפות ייעוץ רפואי

עצות הגולשים (24) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "שומרים על הגוף"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->